Jako autorizovaný prodejce vám nabízíme širokou škálu interiérových dveří CAG. Pokud si je chcete prohlédnout na vlastní oči, dorazte za námi do vzorkovny na Praze 10. Dveře vám rádi také namontujeme. Jak vypadá finální výsledek, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.  

Čím je ovlivněna cena dveří?

Do základní ceny dveří CAG se promítá materiál křídla, zárubně a kování. Ostatní příplatky jsou volitelné a řeší pouze design. Dle svých možností si tak můžete zvolit nákladnější anebo cenově dostupnou variantu. Finální cena se vždy skládá z povinných a volitelných nákladů.

Povinné náklady

  • materiál: Vybírat si můžete dveře dýhované (dřevěné), které ale patří mezi ty dražší. Cenově dostupnější jsou dveře lakované. Z nejlevnějších variant vám můžeme doporučit laminátové dveře. I zde ale můžete volit z klasické varianty anebo varianty laminát “real”, která je určená zákazníkům, kteří hledají imitaci dřeva, ale to klasické je pro ně cenově nedostupné.  
  • kování: Kliku a zámek si u nás můžete vybrat z desítek různých variant. Ať už hledáte klasické kování anebo dáte přednost moderně, jistě si u nás vyberete.
  • zárubně: V tomto případě máte na výběr zárubně bezfalcové, které jsou zapuštěné se stěnou anebo dražší variantu, spočívající ve falcových zárubních.

Volitelné náklady

  • hliníkové proužky  
  • sklo: Vybrat si můžete volné vsazení anebo sklo v rámečku.  

* pro zjednodušení výběru designu existují předvolené modely, které nabízí inspiraci a kombinují v sobě všechny složky ceny.

Modely

Materiály a dekory

Dýhované (dřevěné) interiérové dveře

Laminátové interiérové dveře

Laminátové REAL

Lakované interiérové dveře

Lakované hladké dveře lze natřít jakoukoliv barvou nebo zvolit model:

Celoskleněné interiérové dveře

Reference montáže

Chci se poradit – zavolejte mi

[ninja_forms id=13]

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.