Vinylové podlahy

main_03Chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Dlouhodobě trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu. Vzhled podlah dokonale napodobuje dřevěné povrchy nebo betonové a kamenné dlaždice.

Tuto krytinu využijete nejen v novostavbách, ale zejména v prostorách určených k rekonstrukci a panelových domech, kde není optimální zvuková a tepelná izolace podkladu.

Výhody a vlastnosti

  • Vinylové podlahy mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek.
  • Snadná pokládka, vinylová podlahová krytina je vhodná na podlahové topení.
  • Autentická přírodní struktura dřeva, kamene nebo betonových dlaždic.
  • Extrémní stabilita vinylu díky vícevrstvé lisované konstrukci.
  • Vynikající tepelná a zvuková izolace zvyšuje komfort bydlení v místnosti.
  • Jednoduchá a snadná údržba.

Vinylová podlaha na podlahové vytápění

Všechny naše podlahy mají garanci pro pokládku na podlahové topení. Materiálová skladba lamel je velmi pevná a odolná, s minimální roztažností, dimenzovaná právě pro případ vytápěných podlah. Celoplošné lepení přispívá ke zlepšení akustiky v místnosti – tím se liší od plovoucí podlahy.

Péče a údržba

Vinylové desky a dlaždice mají novou a trvanlivou polyuretanovou úpravu, která je dostatečně chrání před poškozením. Jako čistící přípravek doporučujeme WOCA Speciální mýdlo na vinylovou podlahu, které je určeno pro pravidelnou údržbu povrchů z vinylu, PVC nebo linolea. Nezanechává žádný film a je ideální pro frekventované plochy.

Vinylové podlahy Praha

V Praze najdete naší prodejnu – vzorkovnu, kde máte možnost shlédnout naše vzorky nebo se případně poradit s naším odborníkem.

 

Chcete se poradit a zjistit, kolik by stála vaše podlaha?

Zobrazen 1. – 16. z 32 výsledků