Barva podlahy: jakou zvolit, aby u vás doma perfektně vypadala

Došlo u vás na výběr nové podlahy? Potom vás asi jako první napadne otázka, zda by měla být světlá, nebo tmavá. A následně řešíte, jakou konkrétní barvu byste si měli vybrat, aby místnost, do níž se ji chystáte vsadit, perfektně vypadala. Nechme teď stranou všechny poučky o nejrůznějších typech podlah, které rozdělujeme podle použitých materiálů…

Sleva 35 % pokládka plovoucích podlah (99 Kč/m2)

Na období od do konce měsíce je výhodnější cena pokládky všech plovoucích podlah se slevou 35% (99 Kč/m²) PODMÍNKY AKCE: pokládka o minimální ploše 40 m² zakoupit podlahu u nás na vzorkovně Praha 10, nebo v eshopu (laminátové, vinylové plovoucí a dřevěné podlahy třívrstvé)

Dřevěné podlahy s bonusem

V případě, že u nás objednáte dřevěnou podlahu a to nad 50 metrů čtverečních získáte, podle výběru, množstevní slevu nebo báječný Bona Mop EXPRESS.

Parkety a naše komplexní služby

Nabízíme nejen plovoucí, pvc, dřevěné a další podlahy, ale také parkety. Parkety z různých vzorů (např. mozaik), barevných provedení, také různých materiálů a vrstev. Zvolit si vhodný typ pro Váš interiér nemusí být vůbec lehké.

Dveře CAG

Vážení zákazníci a návštěvníci, dovolujeme si Vás upozornit, že nově nabízíme širokou škálu dveří od ryze české společnosti CAG. Ukázky produktů připravujeme, mezitím, v případě zájmu, nás můžete kontaktovat. Hezký den. Tým BP Parket Plus. Přečtěte si níže více o dveřích CAG …

Dočasné uzavření vzorkovny – 29.6. – 9.7.

Vážení zákazníci, v době od 29.6. do 9.7. 2015 bude naše prodejna – vzorkovna v Praze dočasně uzavřena. Neváhejte nás kontaktovat na email – info@bpparket.cz, avšak korespondenci budeme moci vyřídit až po 9.7. Děkujeme za pochopení.

Parkety jsou přírodním produktem

Jelikož jsou parkety přírodním produktem a jsou tím pádem také šetrné k životnímu prostředí. Dřevo vyzařuje teplo, pohodlí, bezpečí a harmonii. To vše působí blahodárně na tělo i duši. Proto budete mít pocit, že si s parketami vnášíte do svého bytu kus přírody. Máte i Vy zájem o podlahy z parket? Kontaktujte nás.