Vestavěné skříně

Naše vestavěné skříně jsou všestranné úložné prostory, ať už jde o sestavu do ložnice, předsíně, pracovny, kuchyně, obývacího pokoje, jídelny. Vždy jsou v nabídce v mnoha barevných variantách, včetně dřevodekorů podle vašich představ.

Příklady možných provedení: šikmá stropní skříň do podkrovní místnosti na míru, velká šatna pro maximální úložný prostor, v předsíni – skříň třeba pod schodištěm, regál pod schodišťovým ramenem, kancelář a  mnoho dalších variant – vždy podle vašeho přání. Všechny naše vestavěné skříně na míru jsou vyrobeny v ČR. Vnitřní systém skříně si můžete libovolně namalovat dle vašich potřeb a zvyků uložení daných potřeb…

Klasickým prvkem vestavěných skříní do podkrovních šikmých stropů jsou posuvné dveře. Do úzkých výklenků zase doporučujeme otočné pantové dveře nebo skládací dveře, do úzkých chodeb zrcadlové posuvné dveře. Pokud si nejste jistí, které řešení je pro vás ideální, kontaktujte nás a určitě vám poradíme.

Plánování šatních skříní na míru probíhá ve třech krocích:

 1. vyberte místo a účel použití

 2. změřte dostupný prostor   a x b x c

 3. zadejte rozměry

Odešlete v poptávkovém formuláři a následně v co nejkratší době obdržíte předběžnou cenovou nabídku včetně ceny montáže.

Vaše individuálně vyrobená vestavěná skříň by vám měla poskytnout dlouhé roky potěšení.

Naším největším zájmem je vaše maximální spokojenost s naší nabídkou a prací.

Výroba na míru:

skříně

šatní skříně

velké šatny

regály

drátěný program

podkrovní skříně

koupelnové skříně

příborníky

závěsné skříňky

rohové skříňky

postele

komody

stoly školní

šuplíky